eKs*Clan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

eKs*Clan

Un Forum Creat De Catre Virgil
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ADMINISTRATORUL ZM

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
ahito
Level 0 [ Nou Venit ]
Level 0 [ Nou Venit ]



Mesaje : 1
Data de înscriere : 25/10/2008

ADMINISTRATORUL ZM Empty
MesajSubiect: ADMINISTRATORUL ZM   ADMINISTRATORUL ZM Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 2:36 pm

Nick:AHITO
Varsta:17 ani
Orasul de unde jucati:Cluj
Motivul pt care doriti admin: Doresc ADMIN pentru a face jocul mult mai frumos si mai interesant .Eu zic ca dupa 10 luni si 6 ani as putea primi si eu nu amarat de ADMIN,nu cer foarte mult.Nu m-am purtat urat cu ADMINI si daca voi deveni ADMIN nu voi abuza de puterile de ADMIN.Nu imi place sa dau ban sau tot felul de kesti de acest fel,eu iubesc jocul si cu cat joaca mai multi cu atat mai bine .

Va multumesc pt intelegere si sper ca intr-o zi sa jocam impreuna . Astept raspunsul vostru SUPER ADMIN si doresc sa fie PRO toate. king
Sus In jos
dragan
Level 0 [ Nou Venit ]
Level 0 [ Nou Venit ]



Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/06/2009

ADMINISTRATORUL ZM Empty
MesajSubiect: Re: ADMINISTRATORUL ZM   ADMINISTRATORUL ZM Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:00 pm

Nick:Dragan
Varsta:14 ani
Orasul de unde jucati:Timisoara
Motivul pt care doriti admin: Imi doresc foarte mult sa devin admin deoarece m-am saturat de toti admini rai care dau kick sau ban pe nedrept, si m-am saturat sa ma tot rog de admini sa imi de-a si mie lasere sau hook Evil or Very Mad. Asa ca va rog din suflet sa ma lasati sa fiu admin, va rog din suflet.
Sus In jos
 
ADMINISTRATORUL ZM
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eKs*Clan  :: ........::::::::::Cs.NeBunI| SerVeR:::::::::::......... :: -=][Cereri admin][=--
Mergi direct la: